Haberler

 • H

  Yeni Çözüm Ortaklıkları

  Ülkemizde kalite sektöründe faaliyet gösteren meslektaşlarımızla daha hızlı ve kaliteli büyüme sağlayacağımıza inanıyoruz. Bu yüzden güçlerimizi birleştirmemiz halinde biz biziz.

  2000 yılından bugüne kalite sektöründe faaliyetler göstermiş olan ekibimiz artık akredite bir belgelendirme kuruluşu olarak, sektörün ve sektördeki aktörlerin yaşadığı sıkıntıları aşmak ve birlikten kuvvet doğan prensibini yaşanır hale getirmek için tüm meslektaşlarımıza çağrıda bulunuyoruz.

  Gelin güçlerimizi birleştirelim.

  Şu anda Türkiye’ de 18 farklı yönetim sisteminde akredite sertifikalandırma yapabilen nadir firmalardan birisiyiz. Bazı standartlarda ise tekiz. Kapsamımız tüm standartlarda full.

  Artık tek bir belgelendirme firmasıyla çalışarak tüm sertifika ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında tedarik edebilirsiniz.

  Hızlı ve Güvenilir Belgelendirme için, sizlere hizmet vermeye hazırız.

Hakkımızda

BKM Ltd. Şti. 2004 yılında İstanbul da faaliyetlerine başlamış, yaklaşık bir yıl içerisinde merkezini ülkemizin sanayi başkenti olan Kocaeli’ ne taşımıştır. 2013 yılına kadar Fikri ve Sınai Haklar, Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirmesi alanlarında eğitim/destek faaliyetlerini gerçekleştirmiş. . . Devamı için tıklayın.

Adres
Merkez
Seymen Mah. D130 Karayolu Cad. No:65/2
Başiskele Kocaeli Turkey
+90 (262) 341 44 11
+90 (542) 774 00 41
+90 (262) 341 41 02
info@kingcert.com