Haberler

 • H

  KingCert' in Kosova Temsilcilik Sözleşmesi İmzalandı

  BKM Uluslararası Belgelendirme şirketinin Genel Müdürü Şener Özen, Kosova daki temaslarının sonucunda Kosova'ya temsilcilik verdi. Temsilcilik Sözleşmesi geçtiğimiz gün BAŞSİAD’ da iki taraf arasında imzalandı.

  Geçtiğimiz günler Kosova’daki Business Formuna katılan ve ikili görüşmelerde bulunan Genel Müdürümüz Şener ÖZEN, Kosova' da üst düzeyde çalışmalar yapan GCDA firmasıyla sözleşme imzaladı. Önceki günlerde asistanıyla birlikte Kocaeli’ye gelen Arsim Vranovci, Kocaeli de doğan ve İngiltere’den akredite olan KingCert' in sahibi Şener Özen ile görüşerek Kosova’ya KingCert Belgelendirme temsilciliği aldı.Başsiad Başkanı Barış Arat, yönetim kurulu ve dernek üyelerininde hazır bulunduğu imza töreninde hayli keyifli görünen BKM Uluslararası Belgelendirme Ltd. Şti. Genel Müdürü ve BAŞSİAD' ın kurucu başkan yardımcısı Şener Özen, KingCert Kosova Temsilcisi Arsim Vranovci’ya Başsiad hakkında bilgi verip, projelerini anlattı.

  KingCert' in Kosova Temsilcilik Sözleşmesi İmzalandı

  KİNGCERT’İ BİR DÜNYA MARKASI YAPACAĞIZ
  Kosova’nın ilk yerleşik belgelendirme kuruluşu olan KingCert, sözleşme öncesi yaptığı belgelendirme çalışmalarıyla şu anda Kosova’nın en büyük firmalarının belgelendirme çalışmalarını yürütmektedir. Şu anda Türkiye genelinde 38 ilde ki çözüm ortaklarıyla çalışmalarda bulunan ve 14 yıllık sektör tecrübesiyle Kocaeli’nin tanınan markası BKM Uluslararsı Belgelendirme Genel Müdürü Şener Özen;
  “Biz temsilcilik almaktansa, temsilcilik vererek ülkemize döviz getirmek gayesini güttük. Bunun için Kosova ziyaretimizi ticarete dönüştürmek için kısa zamanda çok çalışarak hızlı ve kalite bir yol kat ettik. Çok saygın ve Kosova’da tanınan bir firma ile ortak olduk. Bunun neticesinde geçtiğimiz hafta Kosova’da belgelendirme çalışmalarına başladık ve ilk faturamızı kestik. Bizde hizmet sektörü olarak ülkemizin 2023 hedefine katkı sağlamak için çalışmalar yapıyoruz. Normalde stratejik planımızda 2 yıl sonra yurtdışı temsilcilikleri verme konusunda hedeflerimiz vardı, ancak Başsiad ile bu hedefimizi 2 yıl önce gerçekleştirmeye başladık. Şimdi hemen önümüzde Bulgaristan var. Oradada temsilcilik vermek üzere şimdiden firmalarla iletişime geçtik, 8-9 firma bizimle çok ciddi manada ilgileniyor. Hemen ardından Balkanlar’da kaliteli çalışmalar yaparak Kocaeli markası olan KingCert’i bir dünya markası yapacağız." dedi.

  kingcertin-kosova-temsilcilik-sözlesmesi-imzalandi2

  kingcertin-kosova-temsilcilik-sözlesmesi-imzalandi3

   

Hakkımızda

BKM Ltd. Şti. 2004 yılında İstanbul da faaliyetlerine başlamış, yaklaşık bir yıl içerisinde merkezini ülkemizin sanayi başkenti olan Kocaeli’ ne taşımıştır. 2013 yılına kadar Fikri ve Sınai Haklar, Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirmesi alanlarında eğitim/destek faaliyetlerini gerçekleştirmiş. . . Devamı için tıklayın.

Adres
Merkez
Seymen Mah. D130 Karayolu Cad. No:65/2
Başiskele Kocaeli Turkey
+90 (262) 341 44 11
+90 (542) 774 00 41
+90 (262) 341 41 02
info@kingcert.com