Haberler

 • H

  KingCert Bulgaristan' a Gidiyor

  Başiskele Sanayici ve İş Adamları Derneği' nin (Başsiad) düzenlediği 27 ve 29 Kasım 2014 tarihli ticari geziye katılan Genel Müdürümüz Şener ÖZEN, Bulgaristan da kalite sektöründe yer alan firmalarla temaslarda bulunacak.

  "27.11.2014 tarihinde Bulgaristan' ın başkenti Sofya'ya inecek olan heyetimiz, T.C. Sofya Büyükelçisi, T.C. Sofya Ticaret Müşaviri, Sofya Ticaret Odası Başkanı, Türk - Bulgar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu ile toplantılar düzenledikten sonra Sofya' daki Ramada Otel de ikili görüşmeler yapacak. 

  28.11.2014 tarihinde ise T.C. Filibe Başkonsolosu ve T.C. Filibe Ticaret Müşaviri ile toplantılar yaptıktan sonra Filibe Ticaret Müşavirimizle birlikte Kırcaali ye geçerek Kırcaali Belediye Başkanı, Bulgaristan Sanayiciler ve İşverenler Konfederasyonu Kırcaali Başkanı ve Bulgar-Türk İşadamları Derneği Başkanı ve yönetim kurulları ile toplantıların ardından yine ikili görüşmeler yapılacak.

  Her iki gün içinde bir çok Bulgaristan menşeeli firmalardan eşleşme randevuları aldık, şu anda bizi bekliyorlar. Bize uygun olabilecek, KingCert markasını taşıyabilecek, kalitesi ve potansiyeli uygun olan bir firma ile anlaşarak dönmeyi ümit ediyoruz." diyen Genel Müdürümüz Şener ÖZEN, Bulgaristan'a yapacağı ticari geziden ümit olduğunu hali hazırda randevulaştığı firmalarla e-mail ile müzakere ettiklerini, detayları görüşmek ve tanışmak için yüz yüze toplantılar yapacaklarını belirtti.

  KingCert Bulgaristan' a Gidiyor

Hakkımızda

BKM Ltd. Şti. 2004 yılında İstanbul da faaliyetlerine başlamış, yaklaşık bir yıl içerisinde merkezini ülkemizin sanayi başkenti olan Kocaeli’ ne taşımıştır. 2013 yılına kadar Fikri ve Sınai Haklar, Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirmesi alanlarında eğitim/destek faaliyetlerini gerçekleştirmiş. . . Devamı için tıklayın.

Adres
Merkez
Seymen Mah. D130 Karayolu Cad. No:65/2
Başiskele Kocaeli Turkey
+90 (262) 341 44 11
+90 (542) 774 00 41
+90 (262) 341 41 02
info@kingcert.com