Haberler

 • H

  IAF, Akreditasyonlu Sertifikalar İçin Tek Veritabanı

  IAF' in 2017-05 kararı ile 31'inci IAF Genel Kurulunda, IAF üyeleri tarafından akredite edilmiş belgelendirme kuruluşları tarafından sağlanan yönetim sistemi sertifikalarının bir veritabanına kaydedilmesi kabul edildi.

  IAF üyeleri tarafından akredite edilmiş belgelendirme kuruluşları tarafından sağlanan yönetim sistemi sertifikalarının bir veri tabanının kurulmasını onayladı. Veri tabanı, akredite sertifikayla belgelendirilmiş kuruluşlara kendi belgelerini veri tabanda bulundurmak ve tüm dünya' ya sergileme imkanı sağlayacak.

  IAF Başkanı Xiao Jianhua;
  IAF' ın veritabanını geliştirmesinden çok memnunum. Bu, IAF üyeleri tarafından akredite edilen sertifikasyon kuruluşları için değer katmakta, ancak en önemlisi de, 1,6 milyondan fazla akredite edilmiş yönetim sistemi sertifikası sahibi kuruluşlar için değer katmaktadır. Avantajlar, örneğin potansiyel tedarikçilerinin bu tür sertifikaları alıp almadıklarını kontrol etmek isteyen alıcılara kadar uzanıyor "dedi ve devam etti "IAF üyesi akreditasyon kuruluşu ve belgelendirme kuruluşu üyeleri ile heycan verici gelişmeler üzerinde çalışmaya devam edecek."

  Kaynak: http://www.iaf.nu/articles/IAF_Database_of_Accredited_Certificates/521

Hakkımızda

BKM Ltd. Şti. 2004 yılında İstanbul da faaliyetlerine başlamış, yaklaşık bir yıl içerisinde merkezini ülkemizin sanayi başkenti olan Kocaeli’ ne taşımıştır. 2013 yılına kadar Fikri ve Sınai Haklar, Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirmesi alanlarında eğitim/destek faaliyetlerini gerçekleştirmiş. . . Devamı için tıklayın.

Adres
Merkez
Seymen Mah. D130 Karayolu Cad. No:65/2
Başiskele Kocaeli Turkey
+90 (262) 341 44 11
+90 (542) 774 00 41
+90 (262) 341 41 02
info@kingcert.com