Haberler

 • H

  Gürcistan için KingCert' in Temsilcilik Görüşmeleri de Tamamlandı

  Genel Müdürümüz Şener ÖZEN' in Aralık 2015 de kurucusu olduğu Başsiad (Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği) ile gerçekleştirdiği Fuar ve Ticari Gezi kapsamında bulunan Gürcistan' da KingCert Temsilciliği hakkında görüşmeler gerçekleştirildi.

  Genel Müdürümüz Şener ÖZEN şunları aktardı: "Bir kaç aydır iletişim halinde olduğumuz Gürcistan' daki firma yetkilileriyle toplantılarımız oldu, Gürcistan a geleceğimizi bildirdiğimize hepsi davet etti. Böylelikle birebirde de tanışıp sohbet etme imkanı bulmuş olduk. 
  EN ISO/IEC 17021 standardında akredite olan kuruluşumuz KingCert' in balkanlardan sonra Gürsitan' daki belgelendirme temsilciliği üzerine çok olumlu görüşmeler gerçekleştirdik. Görüştüğümüz firmalar temsilcilik taleplerini görüşme sonunda yenilediler. 
  Gürcistan henüz yeni ve gelişmeye açık bir ülke, ekonomik olarak bir çok yatırım yapılmalı. Bu çerçeve de sektörün ilk firmalarından olmak için bizde Gürcistan pazarında olmayı istiyoruz. Türkiye' ye döndüğümüzde değerlendirme yaparak görüştüğümüz firmalardan birisi ile sözleşme imzalamak için gerekli çalışmaları yapacağız." dedi.

Hakkımızda

BKM Ltd. Şti. 2004 yılında İstanbul da faaliyetlerine başlamış, yaklaşık bir yıl içerisinde merkezini ülkemizin sanayi başkenti olan Kocaeli’ ne taşımıştır. 2013 yılına kadar Fikri ve Sınai Haklar, Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirmesi alanlarında eğitim/destek faaliyetlerini gerçekleştirmiş. . . Devamı için tıklayın.

Adres
Merkez
Seymen Mah. D130 Karayolu Cad. No:65/2
Başiskele Kocaeli Turkey
+90 (262) 341 44 11
+90 (542) 774 00 41
+90 (262) 341 41 02
info@kingcert.com